RUPSY Ч ѕсихологический инфоресурс Ёстонии


Tere tulemast meie koduleheküljele!

 

Oleme Eestis esimene vene keeles töötavate psühholoogide kodulehekülg.

Meie juurest leiad kiiresti vajalikke psühholoogia, psühhoteraapia, grupiteraapia jms spetsialiste, kes oskavad pakkuda abi vene keeles.

Jagame infot kõigile huvilistele: klientidele, tööandjatele, kolleegidele psühholoogidele, psühholoogiaüliõpilastele.

Meie kodulehekülg abistab:

Ч psühholoogilise abi ja nõustamise vajajaid.

Leiad meie baasist infot spetsialistide kohta ja võid samas nendega ühendust võtta.

Ч praktiseerivaid spetsialiste, kes on huvitatud venekeelse nõustamise pakkumisest.

Psühholoogid, psühhiaatrid, logopeedid Ч jätke meie andmebaasi infot enda kohta! Samuti leidub andmebaasist praktikante ning seminaridest ja treeningutest osalejaid.

Ч psühholoogiaüliõpilasi.

Leiad meil andmebaasist infot tegevpsühholoogidest, seminaride ja treeningute juhendajaid, praktikakohti, vajadusel ka psühhoterapeudi.

Paiguta meie andmebaasi infot enda kohta ning ole kindel, et Sind leiab üles iga potentsiaalne tööandja või seminari/treeningu korraldaja!

 

Registreerimise reeglid:

Oma andmeid võib meie leheküljele paigutada iga psühholoogilise või meditsiinilise haridusega spetsialist ning psühholoogiaüliõpilane, kes soovib ja oskab töötada vene keeles.

Selleks täida ankeet ja maksa sisseastumismaks.

Ära unusta vastavalt oma professionaalsele arengule uuendada infot! Info uuendamine kontaktandmete osas on tasuta. Tasuta on ka õpingute lõppedes psühholoogia-tudengite ülekanne spetsialistide baasi. Selleks piisab vaid saata vastav teade aadressile rupsyinfo@gmail.com